O FIRMIE

Od wielu lat Salon Gama specjalizuje się w wysokiej jakości usługach optycznych i bogatym asortymencie wyrobów pończoszniczych.

Salon Optyczny

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów (jednoogniskowe, wieloogniskowe tzn. dwuogniskowe i progresywne). Fotochromy standard do najnowocześniejszych TRANSITIONS VII (Signature, XTRActive, itp.). Można też zamówić wszelkie rodzaje powłok (np. antyrefleksyjna, blueblocker) oraz barwień w dowolnym kolorze i odcieniu (np. wg wzoru lub gradalne). 

Dobieramy oprawy okularowe profesjonalnie, dopasowane do gustu i zapotrzebowania klienta(-tki) oraz wg. najlepszych wzorców stylizacji i wizażu. Przyjdź i przekonaj się o tym.

Wykonujemy drobne naprawy opraw okularowych GRATIS. Klient(-tka) płaci tylko za część użytą do naprawy. 

BADANIE KOMPUTEROWE GRATIS DLA OSÓB ZAMAWIAJĄCYCH WYKONANIE OKULARÓW. 

Salon Pończoszniczy

W naszej firmie mamy do zaoferowania bardzo szeroki asortyment wyrobów pończoszniczych. Kliknij ASORTYMENT aby przejrzeć nasz katalog. Galeria zawiera wybrany przez nas przegląd najciekawszych wzorów z różnych firm, które pojawiały się na przestrzeni ostatnich 10 lat. Jeśli nie masz pomysłu co założyć na bal, przynieś swoją starą kreację do nas, a my dobierzemy do niej takie rajstopy lub pończochy, które zrobią z niej najpiękniejszą toaletę wieczorową. W każdej chwili służymy fachową doradą. Przyjdź i sprawdź, czy rzeczywiście się na tym znamy.

WSZYSTKO W PRZYSTĘPNYCH CENACH.